<

E-TİCARET VE E-İHRACAT ENTEGRASYON HİZMETLERİ

E-TİCARET VE E-İHRACAT ENTEGRASYON HİZMETLERİ

ÜRÜNLERİNİZİ YURTDIŞINDA SATIŞA SUNUN!

Her müşteriye özel olarak geliştirilebilen ve yönetilen modeller ile satıcılar ürünlerini yurt dışında bulunan pazaryerlerinde satabilmektedir.

LOGİ3PL Entegrasyon hizmetimiz ile, üretici, satıcı, pazaryeri ya da tedarikçilerin ürünlerini yurt dışı pazarlarında satabilmelerine imkan sağlıyoruz. Kargo entegrasyonu sistemlerinden oluşan ürünümüzde, web site entegrasyonu, ürün moderasyonu, mağaza yönetimi ve uluslararası kargo süreçlerinde müşterilerine tedarik zinciri çözümleri üretiyoruz.

Yurt dışı e-ticaret satış

Her müşteriye özel olarak geliştirilebilen ve yönetilebilen modeller ile satıcılar ürünlerini yurt dışında bulunan pazaryerlerinde satabilmektedir. Aynı zamanda ana bayii olduğumuz CDEK Kargo ile tüm kargo süreçlerinde satıcılara destek vermekteyiz. CDEK Kargo, Rusya’da 35.000’den fazla teslimat noktasına sahip ve kapıda ödeme, iade yönetimi, teslimat noktasına gönderim gibi birçok avantajlı hizmeti de sunuyor.

E-ticaret ve yeni normalin güçlerini birleştirmesiyle, dünyadaki tüm ülkelerde yeni ihtiyaç alanları doğmuş ve ihracatçılar da bu yeni pazarlara yönelmiştir. Farklı ülke pazarlarında, doğru müşteriye en uygun ürünü satabilmek ve satış sonrası hizmetlerin operasyonlarını yürütebilmek için ihracatçılara çeşitli fırsatlar sunan Logitrans, bu alanda çalışmalarına ilk olarak Rusya'da başlamıştır.

Entegrasyon hizmeti ile ilk olarak farklı sektördeki yerli firmaların ürünlerini Rusya’nın en büyük pazaryerlerinden biri olan ozon.ru ile anlaşarak entegre edip, Rusya’da bu firmaların ürünlerinin satışa sunulmasına imkan sağladık. Böylece, mağaza yönetimi, ürün moderasyonu, pazar araştırması gibi birçok alanda ihracatçılara destek sunarak satışların artırılmasını desteklemiş olduk. Ardından, 2020 yılı içerisinde hızla büyüyen Rusya pazarındaki Türk firmalara olan ilgi sayesinde Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri ile iş birliği yaptık ve 100.000’den fazla ürünü entegrasyon ile ozon.ru üzerinden satışa sunduk.

Bugün Rusya'da ozon.ru, Polonya'da Allegro.pl, Rusya ve Avrupa'da Joom, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu coğrafyasında Zoodmall, Afrika'da ise Jumia ile anlaşmalar sağlayarak, satıcıların ürünlerini bu pazaryerlerinde entegrasyon hizmeti ile satılmasına destek vermekteyiz.

E-TİCARET PAZARYERİ ENTEGRASYONU

PAZARYERİNDEN PAZARYERİNE
pazaryerinden pazaryerine

Yurt dışına ürünlerini satmak isteyen satıcı, tedarikçi ya da üreticilerin, kolaylıkla uluslararası e-ticaret pazaryerlerinde satış yapmasını sağlıyoruz.

Mevcut pazaryerlerini direkt olarak seçilen pazaryerlerine entegre ederek son tüketiciye ürün teslim edilmesini sağlıyoruz.

MEGAMERCHANT SERVİSİ
megamerchant servisi

Online bir websitesi, SKU ya da pazaryerlerinde aktif mağazası olmayan firmalara da müşterilere ulaşması için entegrasyon hizmeti veriyoruz.

PAZARYERİ ENTEGRASYON HİZMETİ
Pazaryeri entegrasyon hizmeti

Kendi yazılım ekiplerimizle geliştirdiğimiz entegrasyon sistemleri ile satıcıları, yurt dışında bulunan pazaryerlerine entegtre ediyoruz

Satıcıların herhangi bir e-ticaret sitesi olmasa dahi, ürünlerini online pazaryerlerinde satabilmeleri adına uçtan uca destek olabiliyoruz

Yapılan pazaryeri entegrasyonu, mağaza yönetimi, ürün listeleme ve yönetimi için kullanılan portal ve uluslararası kargo teslimatı için müşterilerimize servis veriyoruz