<

DEPOLAMA

DEPOLAMA HİZMETLERİMİZ

LOGİTRANS ile nakliye operasyonlarının yönetilmesi ve optimize edilmesi; tüm süreçlerin esnek, doğru ve ölçülebilir olmasını sağlayarak verimliliği de artırmaktadır.

Logitrans, deneyimli kadrosu ile depo yazılımı ve gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısını harmanlayarak, sahip olduğu İstanbul Anadolu Yakası, Kazakistan ve Gürcistan Lojistik Tesislerinde gümrüklü ve gümrüksüz depolama alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik lojistik çözümler sunmaktadır.

Sevk edilecek veya teslim alınacak ürünlerin tedarik zinciri süreçleri boyunca saklanması, çapraz taşıma süreçlerinde ürünlerin güvenle aktarılması, ihtiyaç halinde iç dağıtım süreçlerinin yönetilmesi, depolama, katma değerli hizmetler ve iade süreçlerinin takibi gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

Logitrans, sahip olduğu yazılım ekibinin geliştirmiş olduğu WMS, TMS, CRM yazılımları ve entegrasyon altyapısı ile lojistik operasyonlarının tüm süreçlerinde uçtan uca çözümler sunmaktadır. Bu sayede başta depolama hizmetleri olmak üzere, müşteri hizmetleri ve nakliye operasyonlarının yönetilmesi ve optimize edilmesi ile tüm süreçlerin esnek, doğru ve ölçülebilir olmasını sağlamakta ve verimliliği de arttırmaktadır.