<

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

LOGİ3PL İLE E-TİCARET VE E-İHRACATIN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ

Logi3PL, müşterilerine sunduğu depolama çözümlerini ileri taşımak için çalışıyor. Bu doğrultuda bünyesine kattığı AR-GE mühendislik grubu ile depolama alışkanlıklarını kökten değiştirmeye hazırlanırken E-Ticaret Pazaryeri yazılımları ile de ihracatçılara yeni pazarlara girebilme imkanı sunuyor.

Bu amaçla kurulan Logi3PL; kendi bünyesinde geliştirdiği yazılım çözümleri ile depo operasyonlarını optimize eden, tüm döngüleri gerçek zamanlı yöneten, modern teknolojiler ile kurgulanmış bir depo yönetim yazılımı sunuyor. Yazılımının esnekliği ve sağlam alt yapısı, her türlü depo operasyon sürecini etkin bir şekilde yönetilmesini sağlıyor. Böylece Logitrans depolarında aynı anda farklı müşterilere, müşteriye özel kriterler doğrultusunda hizmet verilebiliyor. Logi3PL, aynı zamanda geliştirdiği pazaryeri entegrasyon sistemi ile, yerli üretici, satıcı, pazaryeri ya da tedarikçilerin ürünlerini yurtdışı pazarlarında satabilmelerine imkan sağlıyor.

lojistik ve teknoloji
e-ticaret pazaryerileri
ÇÖZÜMLERİMİZ

Entegrasyon yazılımı, depo yazılımı ve kargo sistemlerinden oluşan hizmet modelleri ile.

  • Pazaryeri entegrasyonu
  • Ürün moderasyonu
  • Dil çevrimleri
  • Mağaza yönetimi
  • İhracat danışmanlığı
  • Kargo teslimat ve takip
  • E-ticaret depolama çözümleri üretiyor

Her müşteriye özel olarak geliştirilebilen ve yönetilebilen modeller ile satıcılar ürünlerini yurtdışında bulunan pazaryerlerinde satabilmektedir. Aynı zamanda ana bayii olduğu CDEK Kargo ile tüm kargo süreçlerinde satıcılara destek vermektedir. CDEK Kargo, Rusya’da 35.000’den fazla teslimat noktasına sahip ve kapıda ödeme, iade yönetimi, teslimat noktasına gönderim gibi birçok avantajlı hizmeti de sunuyor.