<

ÖZEL YAZILIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İHTİYACA YÖNELİK ÖZEL YAZILIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

YAZILIM HİZMETLERİ

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik web yazılım projeleri geliştiriyoruz ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hayalinizdeki projeleri hayata geçirerek sizleri rakiplerinizden bir adım daha ileride olmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz proje hakkındaki düşüncelerinizi tecrübemizle harmanlayıp, gerekli analizlerin yapılmasının ardından projenizi hayata geçirmek için çalışmalara başlıyoruz. Projenin büüyüklüğüyle orantılı olarak teslim tarihi belirlenir ve ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır.

Çalışmalarımız tamamlandıktan sonra projeniz sunulur. İsteğiniz üzerine revizeler yapılır sonrasında projenin son hali teslim edilir. Yazılım hizmeti sonrası destek konusunda da LOGİ3PL olarak istekleriniz karşılanır.

lojistik ve teknoloji
e-ticaret pazaryerileri
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Projenizdeki yazılım teknolojisinin , performans ve ölçeklenebilir mimarisinin değerlendirilmesi , sistem bileşenlerinin Analiz,Mimari,Süreç,Altyapılarının geliştirilmesini, daha verimli ve etkili sonuçların üretimini sağlıyoruz.

Projenize dair teknik analizlerimizi tamamladıktan sonra eksiklerini belirleyip nasıl daha iyi olabileceğine dair tecrübelerimizi aktarıyor, bu süreçte belirli aralıklarla sizler ve teknik ekibinizle sürekli iletişimde oluyoruz.